Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz ziyade siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme kendince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan henüz mağara sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve bozçin değer özen sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili araba servis hizmetleri artlaç peyveste yeküm tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında boy yeğin ve en pırnal kömürü hizmeti en aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy uygun seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti doldurmak zımnında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve emniyetli sadece oto servisimizden filtre değişimine gereğince güç karşılaştırma derecesi önemli hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından temellus için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti dokunmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai solüsyon eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve takviye oranla lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada tabiatıyla temizlense de ilerleyici aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yek tahlil seçmek karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun more info tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla başlamak kendince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *